Trădare maximă în TV! O televiziune a semnat cu o fostă vedetă PRO TV

Trădare maximă în TV! O televiziune a semnat cu o fostă vedetă PRO TV

Sursa: Instagram

Publicat de Corina Chiriac la 15 februarie 2022, 17:44

Viviana Sposub va prezenta o nouă emisiune la Kanal D, alături de alte două nume cunoscute. Iubita lui George Burcea a vorbit despre acest proiect și spune că este extrem de fericită de oportunitatea care i-a fost scoasă în cale.

Viviana Sposub a dat lovitura în televiziune! Ce emisiune va prezenta iubita lui George Burcea? Este surpriză totală

Viviana Sposub va prezenta o emisiune, alături de Bursucu și de George Tănase. Emisiunea, care poartă numele de ”Dimineața cu noi”, va începe în curând, iar fanii acestora vor putea să-i urmărească de luni până vineri, de la ora 08:00.

„Sunt fericită să încep un proiect nou alături de o superechipă! Iubesc televiziunea şi iubesc să le transmit oamenilor de acasă energie bună. Am alături cei mai talentaţi, energici, amuzanţi şi frumoşi parteneri, Bursucu şi George! Sunt sigură că le vom aduce telespectatorilor zâmbetul pe buze şi cred că astfel vor deveni dependenţi de noi. Abia aştept să dăm startul distracţiei”, a declarat iubita lui George Burcea.

Bursucu este la fel de entuziasmat

Bursucu, pe numele lui real Adrian Cristea, a declarat pentru Kanal D că se simte privilegiat, adăugând că își pune toate speranțele în acest proiect.

„Mă simt privilegiat să am această misiune zilnică, aceea de a-i face pe cei de acasă să înceapă ziua cât mai bine. Cum te trezești dimineață așa îți va merge până seară, așa că vom face în așa fel încât zilele să le fie telespectatorilor mai frumoase, râsul mai sănătos, iar veștile cât mai utile! Îmi doresc să aflăm împreună cum să ne facem viață mai frumoasă, mai relaxată. E un proiect în care cred foarte mult, o nouă etapă în carieră mea și abia aștept să mă întâlnesc cu telespectatorii matinali”, a declarat Bursucu pentru Kanal D.

De asemenea, și George Tănase a avut un mesaj cu privire la noua emisiune și spune ”abia aștept să-mi beau cafeaua alături de telespectatori! Să povestim, să glumim, să radem și, bineînțeles, să învățăm lucruri noi. O vorba din popor spune că ziua bună se cunoaște de dimineață, iar noi vom încerca să respectăm această mostră de înțelepciune populară”.

Informații articol
Publicat în: Stil de viață
Despre autor
Corina Chiriac

A absolvit Facultatea de Litere și Limbi Străine din cadrul Universității „Hyperion” din București, specializarea română-japoneză, precum și Facultatea de Jurnalism din cadrul aceleiași universități. Lucrează în presă din 2018, când a debutat ca redactor la Bugetul.ro. Din 2019, lucrează ca redactor la Capital.ro, unde abordează teme sociale.

Condiții de preluare

Informațiile publicate de capital.ro pot fi preluate de alte publicații online doar în limita a 500 de caractere și cu citarea sursei cu link activ. Orice abatere de la această regulă constituie o încălcare a Legii 8/1996 privind dreptul de autor.