O vedetă din România este în culmea fericirii! Tocmai a născut o fetiță. Și-a surprins urmăritorii

Este vorba despre soția fotbalistului Andrei Ivan. Aceasta le-a dat marea veste urmăritorilor pe Instagram, printr-o imagine cu mâna ei, pe care avea brățara unde scria că a născut în această dimineață, la ora 09:27.

Astfel, Anda Ivan se află în culmea fericirii după ce și-a strâns pentru prima oară fetița în brațe.

Partenera de viață a fotbalistului a dezvăluit anterior sexul copilului

Anda Ivan a dezvăluit anterior pe contul ei personal de Instagram faptul că ea și partenerul ei vor fi părinți de fetiță, această veste fiind însoțită de un mesaj extrem de emoționant din partea ei.

„Îmi trăiesc cel mai mare vis, abia te aștept fetița mea!”, a scris în trecut Anda Butuc pe contul ei personal de Instagram.

Amintim că postarea în care a fost anunțat sexul copilului a strâns în doar câteva minute mii de aprecieri, iar secțiunea comentariilor a fost luată cu asalt de către fani.

Universitatea Craiova l-a recuperat pe Andrei Ivan pentru meciul cu UTA

În altă ordine de idei, Universitatea Craiova l-a recuperat pe Andrei Ivan pentru meciul cu UTA. Înlocuit de Mirel Rădoi în repriza secundă a partidei cu Petrolul Ploiești de săptămâna trecută, din cauză că a acuzat dureri puternice, Andrei Ivan era suspect de ruptură musculară.

Acesta n-a fost în lot pentru partida din Cupă României, cu Hermannstadt, fiind menajat, dar în urma unui control amănunțit s-a constatat că problema medicală nu este una gravă şi atacantul de 25 de ani s-a alăturat colegilor în programul de pregătire pentru partida cu UTA, programată duminică, de la ora 18.15, la Arad.

Rămâne de văzut dacă Mirel Rădoi va decide să-l utilizeze din primul minut pe Andrei Ivan în duel cu „Bătrâna Doamnă” sau va prefera să nu rişte şi-l va introduce abia pe parcurs.

„Nu știm dacă Ivan are ruptură, vom vedea de mâine încolo, sau luni, când va face un control. Probabil el și alți câțiva jucători nu vor fi disponibili pentru partida de Cupa României cu Hermannstadt”, a declarat Mirel Rădoi, la finalul partidei cu Petrolul, conform prosport.ro