Moartea lui Putin. Ar fi în fază terminală! De ce boală este vorba
Sursa: Facebook
Detalii şocante despre preşedintele Federaţiei Ruse, Vladimir Putin. Liderul de la Kremlin, în vârstă de 69 de ani, s-ar afla aproape de moarte! De ce boală ar suferi şi cine a făcut aceste dezvăluiri?
Moartea lui Vladimir Putin este tot mai aproape?
Putin, bolnav de cancer în stare terminală?
Asta susţin unele rapoarte de informaţii de la Pentagon, dar şi din Ucraina. Preşedintele Putin ar suferi de cancer la colon şi ar fi în stadiu terminal, potrivit acestor documente.
Se crede că „fața sa umflată” este un semn că ia medicamente pentru chimioterapie sau steroizi.
Nimicirea Ucrainei, moştenirea pe care liderul de la Kremlin vrea să o lase generaţiilor următoare?!
Expresia sa lipsită de zâmbet arată că are dureri constante, spun sursele americane, citate de Daily Star.
Această boală l-ar fi putut face mai agresiv şi ar putea fi motivul pentru care Vladimir Putin a atacat Ucraina, având în vedere că știe că este pe moarte și vrea să lase o moștenire.
“Privirea sa furioasă este cel mai probabil rezultatul faptului că este în agonie”
“În trecut l-am văzut zâmbind, dar în 2022 sunt puține poze în care să pară fericit”, indică un fost ofiţer de informaţii, care lucrează acum la Pentagon.
“Privirea sa sugerează faptul că suferă de durere, iar oamenii noștri cred că privirea sa furioasă este cel mai probabil rezultatul faptului că este în agonie.
Oamenii noștri sunt încrezători că este bolnav – este îngrijorat de Covid, deoarece își ține personalul la distanță”, a mai declarat aceeaşi sursă.
Alţi experți consideră însă că izolarea în timpul pandemiei de Covid-19 i-a afectat starea mentală lui Vladimir Putin, împingându-l să ia decizia invadării Ucrainei și trimiterea a zeci de mii de trupe peste graniță.
După mai bine de zece ani petrecuţi în domeniul monitorizării mass-media, am făcut un pas mic în direcţia potrivită şi m-am alăturat echipei Capital. Un pariu câştigător, zic eu. Mi-au plăcut dintotdeauna cuvintele şi puterea pe care acestea le pot avea în glasul sau peniţa potrivită şi nu pot decât să mă bucur acum de un banal, dar rar întâlnit “Îmi place munca mea!” Când nu mă găsiţi scriind în spatele unei tastaturi, mă veţi întâlni, deseori, tot la un calculator. Sau, în momentele perfecte, la volan, sus pe un munte şi bineînţeles, ca un taur care se respectă, în bucătărie!
Informațiile publicate de capital.ro pot fi preluate de alte publicații online doar în limita a 500 de caractere și cu citarea sursei cu link activ. Orice abatere de la această regulă constituie o încălcare a Legii 8/1996 privind dreptul de autor.





