VIDEO Credeţi că la noi a plouat mult în ultimele zile? Priviţi ce se întâmplă la vecinii din nord!

VIDEO Credeţi că la noi a plouat mult în ultimele zile? Priviţi ce se întâmplă la vecinii din nord!
Publicat de CAPITAL la 25 mai 2012, 22:09

O ploaie torenţială de câteva minute este suficientă pentru a bloca complet Capitala, dar bucureştenii nu ar trebui să se plângă, înainte să vizioneze clipul de mai jos.

De fiecare dată când plouă, circulaţia în Bucureşti devine un coşmar. Cantităţile de ploaie care cad în Bucureşti nu se compară cu cele din Londra, însă dacă ar fi aşa atunci Capitala ar arăta precum oraşul Odesa, care este cel mai mare port maritim din Ucraina.
<iframe width="640" height="360" src="https://www.liveleak.com/ll_embed?f=1aaf564f3ccd" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Informații articol
Etichete:
Publicat în: Arhiva
Condiții de preluare

Informațiile publicate de capital.ro pot fi preluate de alte publicații online doar în limita a 500 de caractere și cu citarea sursei cu link activ. Orice abatere de la această regulă constituie o încălcare a Legii 8/1996 privind dreptul de autor.