Dragnea se vinde pe bani mulți! La ce preț a fost vândut un tablou cu liderul PSD și cum arată acesta/FOTO
Dragnea vinde foarte bine. Asta a arătat-o o licitație făcută pe Facebook de Paul Hitter, artist plastic. Acesta a scos la licitație un tablou cu Liviu Dragnea – ulei pe pânză, 100/90cm.
Tabloul a fost vândut cu 450 de euro.
Licitația a fost deschisă până la 21 decembrie. Prețul a pornit de la 100 euro.

Ca orice tânără, absolventă de jurnalism, ma visam la TV. Am crescut privindu-le pe Andreea Esca și pe Corina Caragea și visam să ajung și eu așa. Majoritatea studenților din ziua de astăzi se visează pe micile ecrane, doar că viața te duce pe drumuri la care nu te-ai fi gândit vreodată. Drumul meu în presă a început în presa scrisă, în online. Fără experiență, am început la Bugetul.ro, un mic site economic. Pasul cel mare a venit odată cu Capital, locul unde mă aflu și acum. Deși am absolvit un master în comunicare politică, am fost speriată la început, dar cu oamenii potriviți lângă mine am prins curaj. Vreau să cred că pot scrie despre orice, și pot! Despre mine aș putea să vă vorbesc până mâine, dar vă voi spune doar că iubesc să călătoresc și îmi plac filmele.
Informațiile publicate de capital.ro pot fi preluate de alte publicații online doar în limita a 500 de caractere și cu citarea sursei cu link activ. Orice abatere de la această regulă constituie o încălcare a Legii 8/1996 privind dreptul de autor.

